Sık Sorulan Sorular

Siparişimi verdim, ne zaman gelecek?

Hesabına giriş yaptığında “Siparişlerim” başlığına tıklayarak siparişinin durumunu takip edebilirsin. “Kargo Bilgisi” bölümünden siparişinin ne zaman kargoya verildiğini ve kargo takip numarasını görebilirsin.

hangikutu bir pazaryeridir, kutuların gönderimi satın aldığın firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve her türlü sorundan hangikutu sorumlu değildir.

Satın alacağım kutuyu hediye etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Teslimat adresine hediye etmek istediğin kişinin bilgilerini, fatura adresine de kendi bilgilerini yazman yeterli olacaktır.

İndirim kupon kodumu nasıl kullanabilirim?

Sipariş verirken sol atta bulunan “kupon kodu” kutucuğuna yazarak kullanabilirsin.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

“Siparişlerim” başlığı altından siparişinin durumunu görebilirsin. Eğer siparişin “Hazırlanıyor” aşamasındaysa “İptal”e tıklayarak siparişini iptal edebilir, sipariş tutarının iadesini alabilirsin.

Gelen siparişimi iade edebilir miyim?

Siparişin “Kargoya verildi” aşamasındaysa kutu@hangikutu.com adresine mail atarak iade talebini bildirebilirsin.

Ancak; kitap, kırtasiye malzemesi vb. ürünler, ilgili kanunda “cayma hakkı kullanılamayacak ürün” olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle iade yapabilmen için ambalajının açılmamış olması kanuni iade şartıdır. Gıda ürünlerinin ise iadesi kabul edilmemektedir.

Abonelikle ilgili çok faydalı bilgiler var fakat site üzerinden abone olamıyorum?

Altyapı çalışmamız tamamlandıktan sonra hangikutu üzerinden dilediğin kutuya abone olabileceksin!

Aradığın cevapları burda bulamadıysan aşağıdaki formu doldurarak veya kutu@hangikutu.com adresine mail atarak bizimle iletişime geç!