Bardabas

5.00 üzerinden 5 1 müşteri puanına dayalı
1 yorum
Stok kodu: Yok Kategoriler: , , , , , , ,

0-24 ay arası bebekler ve 2-10 yaş arası çocuklar için uzman psikolog ekiplerle ayrı ayrı geliştirilmiş aktivite kutuları.

Bebeğiyle ya da çocuğuyla kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynler için Bardabas her ay eğitici öğretici ve eğlendirici aktiviteleri kapıya getiriyor.

Bardabas doğumdan itibaren ailelerin bebekleri ile sağlam ve mutlu bir ilişki kurmaları adına, bebeklerin ve çocukların gelişimlerini desteklemek için ay ve yaş gruplarına uygun aktivite kutuları sunuyor.

From 89,00

Temizle

Açıklama

Bardabas Bebek

Bebeklerin ay gruplarına göre gelişim tavsiyeleri, uzman görüşleri içeren bir dergi, aktiviteler, zeka kartları ve çeşitli hediyeler bulunur. Bütün aktiviteler ailelerin çocukları ile birlikte oynarken gelişimlerini desteklemelerini sağlamak için, büyüklerin gözetiminde yapılmak üzere hazırlanmış oyunlardır.

Bardabas Çocuk

Her kutuda o ayın temasında özgün bir hikaye kitabı ve 6 aktivite bulunur. Aktiviteler çocukların yaratıcılığını geliştirirken onlara farklı teknikler öğreten eğitici masa üstü çalışmalarından oluşur. Fotoğraflı açıklamalar ve aktivitenin yapılması için tüm gerekli malzemeler sete dahildir.

Kutuda ne var?

Bebekler ve çocuklar için uzmanlarla geliştirilmiş aktivite kutuları

Kargo ücreti ödemem gerekiyor mu?

Hayır, hiçbir kargo ücreti ödemen gerekmiyor.

İade koşulları neler?

İade için kargo ambalajının açılmamış olması şarttır.

Bardabas için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    Merve Nur Güloğlu

    Çocuk kutusunu denedim, memnun kaldım ancak bebek kutusunu yeni gördüm, 2.de denerim belki 🙂

İnceleme yap