Anında Hijyen Kiti

0 üzerinden 5 0 müşteri puanına dayalı
Yorum Yok
Kategoriler: ,

Anında Hijyen Kiti, içerisinde toplam 4 adet ürün barındırmaktadır. Bu ürünler; Arın kolonya, Arın el dezenfektanı jeli, Arın sabun ve Opakjel anti-septik mendil ürünlerinden oluşmaktadır.
Sağlıklı bir limon kolonyasının 80 derece olması gerekiyor. Arın limon kolonyası 80 derece olma özelliği ile de güvenilir bir kullanım sunar.
Arın el dezenfektan jeli, su ve sabun olmadığı zamanlarda bakteri ve virüslerden korunmanı sağlar. Özel formülü sayesinde bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon ve cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etki sağlar. Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı cilt kurumasına yol açmaz.

Arın sabun, çocuklarımıza el yıkama alışkanlığı kazandırır. Her zaman her yerde hijyen kurallarını en üstte tutmanı sağlar.
Opakjel anti-septik mendil, bakteri ve virüs taşıma potansiyeli olan yüzeylerin ve ellerin temizlenmesinde etkilidir. Güvenle ve rahatlıkla kullanım sağlayabilirsin.

Anında Hijyen Kiti, COVID 19 virüsüne karşı korunmak için yanımızda bulundurulması gereken temel hijyen ürünlerinden oluşmaktadır. Ürünlerin “Biyosidal” dahil tüm izinleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

49,00  41,75 

Açıklama

  • 100ml 80 Derece Limon Kolonyası
  • 50ml El Dezenfektan Jeli
  • 2 Adet Antiseptik Mendil
  • Çocuklar İçin Silgi Hediyeli Doğal El Sabunu
  • Taşıma Çantası

Kutuda ne var?

5 parçadan oluşan, her zaman yanında hijyen kiti

Kargo ücreti ödemem gerekiyor mu?

Hayır, hiçbir kargo ücreti ödemen gerekmiyor.

İade koşulları neler?

Memnun kalmadığında tek tıkla kolayca iade edebilirsin.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Anında Hijyen Kiti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Sepet
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.